अभिनेता सविन श्रेष्ठ अभिनित फिल्म ‘धन्दागिरी’ ले आइटम गीत ‘बारुली बारुली’ सार्वजनिक गरेको छ । फिल्मको रिलिज मिति नजिकिँदै गर्दा निर्माण युनिटले थप प्रचार प्रसारका लागि यो गीत बाहिर ल्याएको हो । नरेन्द्र भट्टराई (एन.बि.अन्जान) को निर्देशन रहेको फिल्मको सार्वजनिक गीतमा मीना निरौलाको स्वर छ । गीतमा शब्द नारायण नेपाल र संगीत सूर्यकमल राईको रहेको गीतमा संगीत संयोजन सञ्जय हमालले गरेका हुन् ।

फिल्म दशैंको अवसर पारेर असोज २६ गते देशभर प्रदर्शनमा आउँदैछ । फिल्ममा सविनका अलवा छुल्ठिम गुरुङ, दिनेश खड्का, दिनेश डिसी, सुशील पोखरेल, दीपक क्षेत्री, बिएस राणा, विपना बस्नेत, सुवास गजुरेल, सुनिल कटुवाल, सविता रेग्मी लगायत कलाकारको अभिनय देख्न सकिन्छ ।

दिनेश खड्का एसोसिएट निर्माता रहेको फिल्मको कार्यकारी निर्माता कुमारप्रसाद ओझा हुन् । कवि भक्त क्षेत्री र फुर्वा दोर्जे तामाङ निर्माता रहेको फिल्म आरआर फिल्मस्का रोहित कट्टेल र रत्न श्रेष्ठ वितरक हुन् ।

 

तपाईको प्रतिक्रिया

RELATED POSTS