जेनिफर लोपेजको सिंगल ‘इन द मर्निङ’ २७ नोभेम्बरमा रिलिज भइरहेको छ । यसअघि उनले यसको कभर फोटो सार्वजनिक गरेकी छिन् । जेनिफर लोपेजले कभरका लागि न्यूड पोज दिएकी छिन् । उनले उक्त तस्बिर ट्वीट गरेकी छिन् जसमा उनले शरीरलाई यसरी ढाकेकी छिन् कि यो सेन्सर हुनबाट जोगिएको छ ।

मानिसहरुले ५१ वर्षमा पनि सुगठित शरीरको गरिरहेछन् तारिफः

जेलोले सोसल मिडिया ह्यान्डलमा उक्त तस्बिर पोस्ट गर्दै लेखेकी छिन्, ‘सरप्राइज ’ यो हो ‘इन द मर्निङ’ का लागि आधिकारिक कभर आर्ट, सिंगल शुक्रबार आउने तयारीमा छ । जेनिफर लोपेजका प्रशंसक ५१ वर्षको उमेरमा पनि उनको यस्तो शरीरको तारिफ गरिरहेका छन् ।

कोरोनाका कारण रोकिएको थियो विवाहः

जेनिफरले आफ्नो गीतको सानो भिडियो पनि पोस्ट गरेकी छिन् जसमा उनको क्लोजअप देखिएको छ । उनको नीजि कुरा गर्ने हो भने जेनिफर र उनका पार्टनर एलेक्सले कोरोनका कारण आफ्नो विवाह सारेका छन् । सन् २०१८ मा दुबैले इन्गेजमेन्ट गरिसकेका छन् ।

तपाईको प्रतिक्रिया

RELATED POSTS